AYNI GÜN KARGO İLE GÖNDERİLERİNİZ GECİKMEDEN ELİNİZDE !


Kargo ücreti 150 TL'ye kadar müşteriye aittir.

 

Ne kadar kargo ücreti ödemenizin söz konusu olduğunu, ödemenizi yapmadan önce görebileceksiniz.

 

Ücret, sipariş edilen ürünlerin toplam ağırlık ve hacimleri ve teslimat adresi dikkate alınarak, kargo şirketi tarafından belirlenen tarifeler üzerinden sistemimizde otomatik olarak bilginize sunulmak üzere hazırlanır.

 

Kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenerek size fatura edilecektir.

 

150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedelsizdir.

 16.00'dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 16.00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.Teslimat İstanbul il sınırları içinde 1 iş günü, diğer illerde 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimiz  tarafından teslimat adresinize ulaştırılacaktır.

 


Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir.Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır.Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde Müşteri Hizmetleri Birimi'nden 0(212) 659 33 59 yardım ve bilgi alabilirsiniz.

 Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

 Teslimat sırasında ürünler kargo görevlisinin önünde tarafınızca kontrol edilmeli, eksiksiz ve sağlam olarak teslim alındığına dair imza atılmalıdır.Herhangi bir eksik ve zarar var ise, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

 

 


Bu koşulda siparişiniz yenilenerek en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir.Tutanak tutturulmadığı ve zaiyat sonradan bildirildiği takdirde iade ve değiştirme yapılamayacaktır.www.eminonudunyasi.com

 

 


 Eminönü Dünyasi  Bilgi Teknolojileri San.ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

Mahmutbey Mah. İstoç Ticaret Merkezi 20. Ada No: 69-71-73 Mahmutbey-İstanbul

Müşteri Hizmetleri 

 

0(212) 659 33 59