150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

Çikolata Topping Dekor Sos 1000 Gr

24,95  (KDV Dahil)

992 adet stokta

20
21

Açıklama

ÇikolataTopping Dekor Sos

 

Ovalette Çikolata Topping Dekor Sosu özel tasarlanmış kullanım kolaylığı sağlayanambalajında 1 Adet 1000 Gr olarak sunulmaktadır.

 

Ürünümüzün  Aroması Türk Damak tadına uygun olarak hazırlanmıştır. Çikolata’nın kendine özgütadını sunar. İçeriğinde yapay tatlandırıcı bulunmamaktadır. Özel ambalajı ilesağlıklıdır ve de şık görüntüsü ile mutfakta estetik durur. Formülünde doğalaözdeş olan çikolata özünden üretilmiştir. Ağzı açıldıktan sonra kapağı kapalımuhafaza edilmelidir. Bu sayede son tüketim tarihine kadar aroma, renk veyoğunluğunda bir değişiklik olmaz.

 

 

Kahvelerde,kremalarda, krem şantilerde, keklerde, pastalarda istenilen ölçülerdekullanılabilir. Özellikle,Barista ve Bartenderların, bardak iç çeperineistedikleri dekoru yapmalarını kolaylaştırmak üzere tasarlanmış bir ambalaja veyapılan dekorun performansını uzun süre korumasını sağlamak amacıylageliştirilmiş bir formüle sahip ilk üründür.

 

Bardak dekoruyla birlikte, süt köpüğü ve kremagibi malzemelerin üzerine de rahatlıkla çalışılabilmesini sağlar. Dekor Sosuile yapılan çalışmalar kısa sürede bozulmaz, akmaz ve çökmez.

test

HEsabım