• Tüm Kategoriler
 • Seçiminizi Daraltın

  Marka

  Fiyat Aralığı

  Sadece

  Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  KDV Dahil 16,12 TL
  KDV Dahil 57,86 TL
  KDV Dahil 19,80 TL
  KDV Dahil 14,15 TL
  KDV Dahil 17,43 TL
  KDV Dahil 14,15 TL
  KDV Dahil 17,43 TL
  KDV Dahil 10,82 TL
  KDV Dahil 18,51 TL
  KDV Dahil 10,87 TL
  KDV Dahil 14,15 TL
  Bu kategoride toplam 87 ürün listeleniyor.

  Organik Pazar

  İnsanların dünya üzerindeki deneyimleri arttıkça doğal olan besinlerin bile özüne inip, genetiğini değiştirebilme kabiliyetine sahip oldular. Daha hızlı üretim için oluşturulan özel prosedürler, hormonlu ve işlenmiş gıdaların sofralarımızdan eksik olmayacak noktaya kadar gelmesine fırsat verdi. Topraktan doğadan uzak beton şehirlerde yaşamımızı sürdürmek zorunda olsak da tamamen organik gıdalar ile beslenmek hiç de zor değil.

  Eminönü Dünyası, sofralarınıza sağlık katacak Organik Pazar ürünlerini evinize kadar getirecek bir hizmet veriyor ve doğallığı sürdürmek isteyen evlere konuk oluyor. Türkiye’de dört mevsimin de yaşanabiliyor olması dolayısıyla oldukça fazla çeşitte meyve ve sebze yetiştiriciliği yapılabiliyor. Artık özel kurulan seralarda her türlü gıda yetiştirilebiliyor ancak yapay imkanlar oluşturularak üretilen hiçbir besin ne yazık ki doğalının yerini tutmuyor. Yapaylığın hayatımıza bu kadar girdiği bir ortamda da kurtarıcımız Organik Pazar ürünleri oluyor.

  Organik ürünler sadece gıdalardan ibaret değil tabii ki, gündelik yaşamda kullandığınız bakım ürünlerinin bile organiğini bulmanız mümkün. Son zamanlarda siz de dikkat ettiyseniz birçok kişinin özel alerjileri patlak vermiş ve hem yediklerine hem kullandıkları tüm ürünlere dikkat eder bir hale gelmişlerdir. İşte bunun sebebi hazır olarak alıp, doğal ortam dışında üretilmiş, işlenmiş ürünlerin vücudumuz da yarattığı toksinlerdir. Sizde etkisi alerji olmayabilir, ancak sabahları yorgun uyanıyorsanız veya kendinizi sürekli halsiz ve enerjiden yoksun hissediyorsanız bunun sebebi doğal, organik ürünlerden uzak bir yaşam sürüyor olmanız olabilir.

  Kendinize bir iyilik yapın ve Eminönü Dünyası Organik Pazar ürünlerinden edinerek yaşam kalitenizi artırmaya başlayın. Hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı ürünler ile kendinizi daha dinç hissedeceksiniz. Üstelik bunun için Organik Pazar ürünlerinin satıldığı yerleri aramanıza gerek yok, Eminönü Dünyası ile elinizin altında; bir tık ile sepetinizde ve sipariş verdiğinizde kapınıza kadar teslim!

  İLETİŞİM

  • Mahmutbey Mah.
  •       2439 Sk. İstoç Ticaret Merkezi 20.Ada No:73
  •       Türkiye / İstanbul/ Bağcılar
  • +90 (212) 659-33-59
  •  info@eminonudunyasi.com
  • www.eminonudunyasi.com

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.