ARADIĞINIZ TÜM ÜRÜNLER EN UYGUN FİYATLARLA KAPINIZA KADAR GELSİN. ÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATIYLA!

Özel Antep Baklavaları

Türkiye’de tatlı denilince akla ilk gelen baklava olmaktadır. Fakat canımız baklavayı çektiğinde Gaziantep’e gitmek biraz imkansızdır. Fakat istediğinizde biz sizlerin ayağına kadar Gaziantep’ten taze baklava getirebiliyoruz. Antep baklavasının yeri çok ayrıdır. Baklava denilince ilk akla gelen şehirdir. Gaziantep’in en eski lezzetlerinden biridir. Türk mutfağının enfes lezzetlerinden olan baklava birçok çeşidiyle ağzınızı tatlandırmaktadır.

Özel Antep Baklavaları

Maharetli ustaların ellerinden Antep baklavası yemek ayrıcalıktır. Kilometrelerce uzağınızda olan Antep baklavası bir tıklamak kadar yakınınızda artık. Kargo ile geliyor diye ayrıca endişeleriniz vardır elbette. Endişelerinizden biriside kargoyla geleceği için bayatlar korkusudur. Fakat sizler siparişinizi verdiğiniz an baklavalar özel olarak ustalarımız tarafından açılırlar. Paketlemesi özenle yapılan Antep baklavalarınız saat 16.00’a kadar verildiyse hemen kargolama yapılıyor. En geç iki iş günü içerisinde elinize ulaşır. Taze taze açılan baklavalar uzun bir süre bayatlamadan yenilebiliyor.

Özel Antep baklavaları özel ürünlerle yapılmaktadır. Ağzınıza aldığınız an baklavanın lezzetinden nasıl malzemelerle yapıldığını anlarsınız. Büyük bir ustalık isteyen baklavalar ince ince kıyılmış fıstık ve cevizlerin ince ince açılmış yufkalarla buluşmasıyla şaheser bir tatlıya dönüşmektedir. Kullanılan geleneksel yöntemlerle yaptığımız baklavaları yemek sizler için bir ayrıcalıktır.

Özel Antep Baklavaları Çeşitleri

Antep baklavalarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Midye baklava, havuç dilimi baklava, kare baklava, şöbiyet, fıstıklı sarma, kuru baklava, cevizli baklava ve bülbül yuvası. Çeşitlerin hepsi birbirinden lezzetlidir. Bu ürün çeşitlerine ulaşmak isterseniz 7/24 hizmetinizdeyiz. Her yere karo imkanıyla kısa sürede sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Antep’in bu güzel tadından mahrum olmamalısınız. Özel fiyatları ve Antep baklavalarının yeri ayrı olmaktadır.

Özel Antep Baklavaları Fiyatları

Özel olan Antep baklavalarının fiyatları diğer tatlı çeşitlerine oranla fazla olabilmektedir. Ama ağzının tadını bilene bu fiyatlar çok pahalı gelmeyebiliyor. Kilo fiyatıyla satılan baklava çeşitlerinin ilki olan klasik baklava fiyatları 120 TL ile 150 TL arasında değişiklik göstermektedir. Cevizli baklava fıstıklı baklavaya oranla daha uygun olmaktadır. Özellikle midye baklava fıstık sarma ve şöbiyet baklava çeşitleri arasında en yüksek fiyata sahip olan Antep baklava çeşitleri arasında yer almaktadır.

.rTableBody { display: table-row-group; }

Gösterilen sonuç sayısı: 2

test

HEsabım