• Tüm Kategoriler
 • Seçiminizi Daraltın

  Sadece

  Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

  Pastene Malzemeleri

  Özel günler için özel pastalar hazırlamak istiyorsunuz ancak hangi malzemelere ihtiyacınız olduğuna dair hiçbir fikriniz yok. Araştırdınız ve nelere ihtiyacınız olduğuna dair uzun bir liste yaptınız. Peki şimdi bu malzemelerin hepsini ayrı ayrı nerelerden edineceksiniz? Bunun için oldukça kolay bir çözüm sunan Eminönü Dünyası imdadınıza yetişiyor. Aklınızda olan, hatta aklınıza gelmemiş olan ürünleri bile kolayca bulabiliyorsunuz.

  Pastacılar Dükkanı için pasta yapmak bir nevi sanat işidir diyebiliriz. Sadece tadının iyi olması yeterli değildir güzel bir geri dönüş için. Süslemelerinin ve sunumunun da özel bir ilgi istediği gerçektir. Bu ilgiyi göstermek için kimi zaman bütçenizi aşmanız gerekebilir. Ama Eminönü Dünyası sayesinde bütçenizi aşmadan çok uygun fiyatlar ile işinize yarayacak en önemli malzemeleri tedarik edebilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde 150 lira ve üzerini geçtiğinizdeyse kargo ücreti Eminönü Dünyası’ndan sizlere hediye.

  Birbirinden çeşitli pastalar yapmak için kullanacağınız malzemeleri tek bir yerden, hem de kahvenizi yudumlarken alabilir ve hiç yorulmadan tüm enerjinizi Pastacılar Dükkanı için harcayabilirsiniz. Pasta yapmak ve süslemek ne kadar zevkli bir iş olsa da, malzemeleri tedarik etme, tarifi doğru uygulama gibi noktalarda çok sabırlı ve dikkatli olmanız gerekir. Tüm özverinizi tariflerinize ve yaratıcılığınıza ayırmak varken bırakın sizin için gerekli olan tüm kalan ihtiyaçlarınızı Eminönü Dünyası karşılasın.

  İnternet üzerinden alışveriş yapmak istemeyenler için kapıda ödeme seçeneği tam bir kurtarıcı oluyor. Bunun yanı sıra acil yetiştirmeniz gereken pastalarınızda eksik kalmış bir malzeme fark ettiyseniz, hızlı gönderim seçeneği sayesinde de size inanılmaz bir hizmet sunuyor. Site içi arama seçeneği sayesinde, belli bir ürün arıyorsanız nokta atışı yapmanıza da fırsat sunuyor.

  Satın almış olduğunuz tüm ürünler, özenle paketlenerek harika pastalar ortaya çıkarmanız için itina ile evinize kadar getiriliyor.

  İLETİŞİM

  • Mahmutbey Mah.
  •       2439 Sk. İstoç Ticaret Merkezi 20.Ada No:73
  •       Türkiye / İstanbul/ Bağcılar
  • +90 (212) 659-33-59
  •  info@eminonudunyasi.com
  • www.eminonudunyasi.com

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.