Turko Baba Lokumları

Türk kültürüne ait belki de en güzel tatlılardan biri de lokumdur. Bazen çayınızın bazen kahvenizin yanında misafirlerinize ikram etmeniz için basit ama etkili bir seçimdir. Sunumuzu tek bir Turko Baba Lokumları ile harika bir hale getirebilirsiniz. Düşünün ki bu tat, Osmanlı döneminden bu yana lezzetine lezzet katarak hala tadından vazgeçemediğimiz bir parça haline gelmiştir.

Lokumu vazgeçilmez yapan sebeplerden biri, her damağa hitap edebilecek bir ürün yelpazesine sahip olmasıdır. Sadesi ayrı tatlı olduğu gibi, fındıklısı, antep fıstıklısı, cevizlisi gibi harika seçenekleri de bulunmaktadır.

Turko Baba Lokumları tam bir enerji deposudur, hatta şöyle bir söylenti vardır ki Picasso tablolarını yapmadan önce bir parça lokum yiyerek eserlerine başlamaktaymış. Bu da gösteriyor ki çok eski dönemlerden beri lokum insanların vazgeçemediği bir tatmış. Siz de misafirlerinizin ağzını, en kaliteli malzemeler ile yapılmış olan lokumlar ile tatlandırmak istiyorsanız Eminönü Dünyası sunmuş olduğu seçenekler ile size yardımcı oluyor.

Eminönü dünyası tarafından sergilenen Turko Baba Lokumları çeşitleri arasından seçim yapmanız oldukça zor olabilir. Belli aradığınız bir ürün varsa bile size önceden uyaralım, çikolata kaplı veya sütlü çikolatalı veya pirinç patlaklı ürünleri de sepetinize atmaktan kendinizi alıkoyamayabilirsiniz. Hepsinin ayrı bir lezzeti, ayrı bir tadı vardır ve aralarında hangisini en çok beğendiğinize bile karar veremeyebilirsiniz. Hem kendinize hem de misafirlerinize ikram etmek için çeşit çeşit aldığınız lokumların tutarı 150 lirayı geçtiyse, Eminönü dünyası’ndan yaptığınız alışverişte kargo ücreti ödemenize gerek kalmayacak. Binbir lezzette lokumlar da özenli paketler halinde kapınızın önüne kadar getirileceği için yorulmuş olmamanız da yanınıza kar kalacak. O zaman şimdi ayaklarınızı uzatın ve birbirinden farklı tatlara sahip lokumların, Eminönü dünyası’na özel sunumları ile keyfinize keyif katın.